Güvenli Hizmet Hızlı Çözüm
GÜVENLİK EĞİTİM BİYOTEKNOLOJİ

Kartlı Geçiş ve Parmak İzli Geçiş Sistemleri

Erişim kontrol sistemi, Access kontrol sistemi, geçiş kontrol sistemi olarak da adlandırılan kartlı geçiş sistemlerine işyerlerinde, fabrikalarda insanların giriş ve çıkışlarını kontrol altına alınması için ihtiyaç duyulmuştur. İşletmenizde kontrol edilmesi ve yetkilendirilmesi istenen bir bölümden geçmesine izin verdiğiniz özel ya da görevli kişilerin dışında tüm diğer kişilerin geçiş yapmasını engeller. Kartlı geçiş sistemleri aracılığıyla yapılan tüm giriş-çıkış hareketleri bilgisayar ortamına kaydedilir ve detaylı denetleme/raporlama sağlanır. İstenildiği anda kimlerin ne zaman hangi kapıdan giriş-çıkış yaptığını rapor halinde çıktısını verir.

Geçiş Kontrol Sistemleri
Günümüzde personel takibi ve kontrollü giriş çıkış uygulamaları artık önem kazanmaya başlamıştır. Gittikçe kalabalıklaşan ve her personelin firmada/fabrikada her bölüme girmesinin sakınca doğuracağı durumlarda kartlı geçiş veya parmak izli kontrol sistemleri kullanımı gerekmektedir.

Kartlı Geçiş Sistemlerinin Kullanım Alanları

Kart kontrollü geçiş sistemleri yemekhane kontrol sistemlerinde, personel devam kontrol sistemlerinde, erişim kontrol sistemlerinde,firmalar, fabrikalar, iş hanları, ofisler, depo, özel bölümler, asansörler , siteler, plazalar tarafından kullanılabilir. Sistem yetkilendirilmesi icin bir çok okuyucu kullanılabilir. Gelişen teknoloji sayesinde her geçen gün artan okuyucu ürünlerinin bir kısmı;

Kart Okuyucular

Parmak İzi Okuyucular

Retina Okuyucular Olarak Adlandırılabilir

Elektronik Geçiş Sistemleri;

Personel Takibi

Ziyaretçi Takibi 

Personel Mesai Takip gibi alanlarda giriş yetkilendirmesi için kullanılabilir.

© 2019. Tüm hakları saklıdır.
Web Tasarım: